KAFIJAS AUTOMĀTU NOMA UN CITI KAFIJAS RISINĀJUMI JŪSU BIZNESAM

No kafijas automātu nomas un kafijas produktiem, līdz nestandarta kafijas iekārtām, King Coffee Service piedāvā visdažādākos kafijas risinājumus jūsu biznesa izaugsmei.

Risinājumi

Kafijas aparātu noma - labākā izvēle jūsu biznesam

Kafijas aparātu noma ir ērtākais un izdevīgākais risinājums ne tikai uzņēmumu ikdienas darbam, bet arī pasākumu rīkošanai un uzņēmējdarbības - kafejnīcu un viesmīlības servisu - uzsākšanai vai attīstīšanai. Nomājot kafijas aparātus tieši no King Coffee Service, jums ir iespēja saņemt augstākās kvalitātes kafijas automātus un to apkalpošanas servisu. Mēs piedāvājam nomas automātu apkalpošanas servisu 7 dienas nedēļā, kas nodrošina iespējami ātrāko atbalstu kafijas automātu apkopei un remontam. King Coffee Service kafijas automātu noma nodrošina arī kafijas kvalitātes kontroli, lai kafijas iekārtu darbība un pagatavotā kafija nodrošinātu vislabāko pieredzi jums un jūsu uzņēmuma darbiniekiem, kā arī jūsu klientiem. Papildus tam piedāvājam arī dažāda veida produktus, kas nodrošina kafijas dzērienu pagatavošanu: svaigi grauzdētas kafijas pupiņas, kafijas automāta tīrīšanas līdzekļus, sīrupus, tējas, kafijas krūzes, brūvrīkus un citus kafijas pagatavošanas piederumus.

Individuāli kafijas automātu nomas komplektācijas un cenu risinājumi

King Coffee Service kafijas automātu noma, piedāvātais serviss un cenas ir piemērotākā izvēle, ja jums ir nepieciešams aprīkot biroju, kafejnīcu, veikalu, viesnīcu vai tirdzniecības ķēdi ar augstākās kvalitātes un veiktspējas komerciālajām kafijas pagatavošanas iekārtām. Klienti ir mūsu galvenā vērība, tāpēc mēs izvēlamies individuālu pieeju katram no mūsu sadarbības partneriem. Mūsu piedāvātie individuālie kafijas automātu un kafijas dzirnavu komplektācijas risinājumi atvieglos jūsu uzņēmuma ikdienas darbu. King Coffee Service kafijas aparātu noma piedāvā plašu kafijas iekārtu piedāvājumu - tradicionālie espresso automāti, superautomāti, kafijas dzirnavas, filtra kafijas iekārtas - no pasaulē vadošajiem ražotājiem: LaMarzocco, Mahlkonig, Victoria Arduino, Bunn, Eversys, Jura, Rex-Royal, Aequator, Schaerer un citiem zīmoliem. Mūsu kafijas ekspertu bezmaksas konsultācija palīdzēs arī jums izvēlēties jūsu uzņēmumam vispiemērotākos nomas kafijas automātus un aprīkojumu. Vēlaties uzzināt vairāk par kafijas iekārtu nomu un cenām? Sazinieties ar mums jau šodien!

Jura_X8_kafijas automats_

Lalala

adsasdasdasdasdasasda

Biežāk uzdotie jautājumi par kafijas aparātu nomu

Kādus kafijas iekārtu zīmolus nomai piedāvā King Coffee Service?
King Coffee Service piedāvā pasaules vadošo ražotāju kafijas automātu zīmolus: Eversys, Rex-Royal, Jura, Bunn, Aequator, Schaerer.

Nomai tiek piedāvāti gan tradicionālie espresso kafijas automāti, gan automātiskās iekārtas visdažādāko kafijas dzērienu pagatavošanai.

Nomai tiek piedāvāti gan tradicionālie espresso kafijas automāti, gan automātiskās iekārtas visdažādāko kafijas dzērienu pagatavošanai.
Noskaidro, kas ir nepieciešams
tieši Tavam biznesam!

Aizpildi formu un saņem bezmaksas konsultāciju.
Nepatīk aizpildīt formas – piezvani +371 26683311