Serviss - kā solīts, tā izdarīts

Sava specializēta kafijas inženieru komanda, kas strādā 7 dienas nedēļā. Pilna kvalitātes kontrole par visiem procesiem. Ātrs reaģēšanas laiks un ikdienas atbalsts.

Serviss

Servisa siena

Inženieru komanda un specializēts aprīkojums


Augstākajai kvalitātei būtisks ir uzticams un ātrs serviss. Nodrošinām Latvijā lielāko specializēto kafijas aprīkojuma inženieru komandu, kas pieejama 7 dienas nedēļā. Savs servisa centrs nozīmē gan to, ka visas iespējamās tehniskās problēmas tiks atrisinātas kvalitatīvi un īsā termiņā, gan arī to, ka mums ir pašiem sava rezerves daļu noliktava. Atbildīgi cilvēki, moderna servisa vadības sistēma, attālināta tehniskā kontrole, un precīza plānošana ļauj sasniegt visaugstāko servisa līmeni un visātrāko reakcijas laiku.

Pastāvīgas un augstas kvalitātes nodrošinājums - pilna kontrole par visiem procesiem, specializēts serviss un profesionālas apmācības.
apmacibas-showroom.png

Kvalitātes kontrole un apmācības

Kvalitātes kontroles, kas palīdz nodrošināt nemainīgi augstu kafijas dzērienu kvalitāti. Darbinieku apmācības, kas veidotas pēc Pasaules Baristu čempionātu standartiem. Ik gadu piedalāmies kafijas festivālos visā pasaulē, gan kā dalībnieki, gan sponsori un eksperti. Nodrošinām savas kafijas grauzdēšanu pēc augstākajiem kvalitātes standartiem, izmantojot Loring iekārtu - vienu no retajām šāda līmeņa iekārtām reģionā.