KAFIJA BIROJĀ

Kafijas aparātu noma vai iegāde, atbilstoša kafijas pupiņu izvēle Jūsu biroja vajadzībām. Risinājumi kā nelieliem tā apjomīgu biroju kafijas risinājumu nodrošināšanai.

Kafijas automāti birojam no 70+ darbiniekiem

King Coffee Service piedāvātie automātiskie kafijas automāti un filtra kafijas iekārtas ir piemērotas biroja telpām un uzņēmumiem, kuros dienu no dienas kafiju un kafijas dzērienus bauda 70 un vairāk darbinieku un uzņēmuma klientu.

Kafijas automāti birojam no 50 darbiniekiem

King Coffee Service piedāvātie espresso un automātiskie kafijas automāti ir lieliski piemēroti vidēji lielu uzņēmumu darbinieku un klientu apkalpošanai.

Mūsu priekšrocības

Vienmēr svaigi grauzdēta kafija jūsu darbiniekiem un klientiem

Servisa atbalsts 7 dienas nedēļā

Bezmaksas kafijas aparāta uzstādīšana un apmācības

Bezmaksas kafijas pupiņu, tēju, sīrupu un citu kafijas piederumu piegāde reizi mēnesī

Ātrs reaģēšanas laiks – ātram situācijas risinājumam

Biroja kafijas automāti, kuriem uzticas uzņēmumi visā Baltijā

biroja-kafijas-aparati-uzticas-uznemumi-baltija.jpg

Kopš uzņēmuma dibināšanas 2007. gadā, King Coffee Service ar biroja kafijas aparātiem ir aprīkojis vairāk nekā 200 uzņēmumu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Kafijas aparātu un izejvielu tirdzniecības, kafijas automātu nomas un servisa pakalpojumi tiek nodrošināti visās Baltijas valstīs, sniedzot iespēju uzņēmumiem iegādāties augtākās kvalitātes kafijas tehniku un saņemt izcilu apkalpošanas servisu neatkarīgi no to atrašanās vietas.

Kafijas pagatavošanas un baudīšanas kultūrai strauji attīstoties, King Coffee Service ik gadu uzstāda vairāk nekā 1000 kafijas automātus izcilas kafijas cienītājiem.

Kafijas automātu noma birojiem – garda kafija darbiniekiem un klientiem ik dienu

Kafijas automāts ir mūsdienīga biroja dvēsele, kas palīdz uzlabot darbinieku produktivitāti un sekmē socializēšanos!

King Coffee Service piedāvā augstākās kvalitātes biroju kafijas aparātu nomu un iegādi, kā arī pilna servisa nodrošināšanu, lai jūsu darbinieki un klienti baudītu patiesi kvalitatīvu un garšīgu kafiju dienu no dienas. Ar speciālistu palīdzību atradīsiet ne tikai piemērotāko kafijas automātu Jums, bet arī saņemsiet izcilu servisu - iekārtu uzstādīšanu, lietošanas apmācību, apkopes un atbalstu 7 dienas nedēļā.

Kafijas eksperti parūpēsies par regulārām kvalitātes vizītēm, kuras palīdzēs nodrošināt nemainīgi augstu kafijas kvalitāti Jūsu birojā.

Vēlaties uzstādīt kafijas iekārtas arī sava uzņēmuma darbinieku un klientu apkalpošanai? Apskatiet mūsu piedāvājumu un piesakieties bezmaksas konsultācijai!

garda-kafija-darbiniekiem-ik-dienu.jpg

6 zelta likumi, izvēloties kafiju birojā

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai King Coffee Service piedāvā biroja kafijas automātu nomu un tirdzniecību?
Jā, King Coffee Service piedāvā gan biroja kafijas automātu nomu, gan tirdzniecību.
Kādus kafijas aparātus birojam piedāvā King Coffee Service?
King Coffee Service nomai un tirdzniecībai piedāvā plašu kafijas dzērienu pagatavošanas iekārtu izvēli: tradicionālie espresso automāti, superautomāti, kafijas dzirnavas un filtra kafijas iekārtas, kā arī dzeramā ūdens dispenserus.
Kādu zīmolu biroja kafijas iekārtas piedāvā King Coffee Service?
King Coffee Service piedāvā Eversys, Rex-Royal, Jura, Aequator, Schaerer, Bunn, LaMarzocco, Mahlkonig, Victoria Arduino, Modbar, kafijas automātus.
Vai King Coffee Service piedāvā arī biroja kafijas iekārtu servisu un apkopi?
Jā, Kings Coffee Service saviem klientiem nodrošina pilnu iekārtu servisu un apkopi.
Vai piedāvājat arī kafijas pupiņu un citu izejvielu tirdzniecību?
Jā, mēs piedāvājam ne tikai Latvijā grauzdētas kafijas pupiņas, cukurus, take-away krūzes, sīrupus un tēju, bet arī brūvrīkus un citus kafijas piederumus.
Kādas ir biroja kafijas aparātu nomas izmaksas?
Biroja kafijas automātu nomas izmaksas veido izvēlētā iekārtu komplektācija un tās var būt no dažiem EUR mēnsī līdz vairākiem simtiem EUR. Lai uzzinātu vairāk par jūs interesējošo iekārtu izmaksām, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem.
Noskaidro, kas ir nepieciešams
tieši Tavam biznesam!

Aizpildi formu un saņem bezmaksas konsultāciju.
Nepatīk aizpildīt formas – piezvani +371 26683311