PIEREDZE UN SPECIALIZĀCIJA KAFIJAS NOZARĒ – KOPŠ 2007 GADA!

Kafija – sākot no plaša patēriņa kafijas zīmoliem līdz pat izsmalcinātām kafijas pupiņām, kas tiek grauzdētas pēc pasūtījuma tepat Latvijā. Pasaulē atzītāko zīmolu un tehnoloģiski modernākais aprīkojums. Kvalitātes kontroles, kas palīdz nodrošināt nemainīgi augstu kafijas dzērienu kvalitāti. Jūsu darbinieku apmācības, kas veidotas pēc Pasaules Baristu čempionātu standartiem.

Pieredze

RBC Dzirnavu

King Coffee Service

King Coffee Service ir pilna servisa kafijas kompānija, kuras mērķis ir veicināt partneru biznesa izaugsmi, nodrošinot uzticamu sadarbību. Birojs, restorāns, degvielas uzpildes stacija vai konference – garšīgu kafiju ir pelnījis ikviens.

King Coffee Service jau kopš 2007. gada nodrošina izcilu kafijas servisu - kafijas automātus, dzirnaviņas, kafijas pupiņas, tēju, tīrīšanas līdzekļus, ūdens filtrēšanas risinājumus, kafijas iekārtu apkopi un remontu, krūzes, brūvrīkus un dažādus kafijas piederumus.

Kvalitāte un augsts servisa līmenis ir divas galvenās vērtības, kas raksturo King Coffee Service jau kopš pirmās uzņēmuma pastāvēšanas dienas. Lai to nodrošinātu, par saviem piegādātājiem izvēlamies tikai industrijas vadošos uzņēmumus visā pasaulē – LaMarzocco, Mahlkonig, Victoria Arduino, Bunn, Eversys, Rex-Royal, BWT water+more, Hario, Dart, Huhtamaki, Routin 1883 u.c.


SIA “King Coffee Service” kvalitātes politikas pamatā ir prasme nodrošināt klientiem augstvērtīgu kafiju un kafijas aparātu apkalpošanas pakalpojumu, uzturot nepārtrauktu klientu apmierinātību, attīstot un ieviešot inovatīvus risinājumus, uzlabojot uzņēmuma procesus.

Intereses gadījumā detalizētus kvalitātes politikas nosacījumus nosūtīsim Jums pēc pieprasījuma (info@kcs.lv).

Darbi pauž vairāk nekā vārdi

Par darbiem vislabāk var pavēstīt mūsu klientu veiksmes stāsti. King Coffee Service pārstāv trīs komandas - Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Kopā Baltijas valstīs uzstādīti vairāk kā 1000 kafijas automāti un ar labu kafiju nodrošināti simtiem sadarbības partneru.

map.png