KAFIJAS AUTOMĀTU NOMA UN CITI KAFIJAS RISINĀJUMI JŪSU BIZNESAM

No kafijas automātu nomas un kafijas produktiem, līdz nestandarta kafijas iekārtām, King Coffee Service piedāvā visdažādākos kafijas risinājumus jūsu biznesa izaugsmei.

Risinājumi

Kafejnīcas aprīkojums.jpg

Restorānu un kafejnīcu aprīkojums

Kafejnīcu aprīkojums atbilstoši vietas konceptam. Kafijas automāti, dzirnaviņas un produkti, kas ļaus pagatavot izcilus kafijas dzērienus ikkatram jūsu viesim. Kafijas automāti ir tikai daļa no augstas kvalitātes kafijas dzērienu pagatavošanas. Būtiski kafejnīcām un restorāniem ir nodrošināt darbinieku apmācību un kvalitātes kontroli, lai kontrolētu nemainīgi augstu kafijas pagatavošanas līmeni.
Kafijas automāts birojam

Kafijas automāti birojam

Mūsu piedāvātie kafijas automāti birojam parūpēsies par jūsu darbinieku možumu un labsajūtu. Kafija ir neatņemama biroju ikdienas sastāvdaļa un jūsu kolektīvs novērtēs iespēju baudīt izcilus kafijas dzērienus. Parūpējieties par saviem darbiniekiem, iegādājoties kvalitatīvu kafijas automātu savam birojam.
Viesnīcas istaba

Kafijas automāti viesnīcām

Lieliska kafija ir tas, ko viesi spēs novērtēt. Tāpēc King Coffee Service piedāvā kafijas automātus un citas kafijas iekārtas viesnīcām. Sākot ar brokastu kafiju un restorāna aprīkojumu, līdz konferenču un numuriņu kafijas risinājumiem - mēs parūpēsimies par to, lai jūsu viesi vienmēr varētu baudīt izcilu kafiju.
Kafijas iekārta automašīnā.jpg

Individuāli risinājumi

Profesionālā kafijas iekārta automašīnā vai kafijas automāts privātajā lidmašīnā, kā arī latte art printeri un daudzi citi nestandarta kafijas risinājumi. Ienesiet inovācijas sava uzņēmuma servisā ar individuāliem kafijas risinājumiem!
Degvielas uzpildes stacija.jpg

Kafijas risinājumi tirdzniecības ķēdēm un DUS

Mūsdienu patērētāji arvien vairāk iecienījuši iespēju iegādāties kafiju degvielas uzpildes stacijās, ātro pirkumu veikalos un veikalu ķēdēs. King Coffee Service piedāvā risinājumus un sistēmas kafijas līdzņemšanai, lai jūsu klienti atgrieztos pie jums lieliskās kafijas dēļ.