KAFIJAS AUTOMĀTU NOMA UN CITI KAFIJAS RISINĀJUMI JŪSU BIZNESAM

No kafijas automātu nomas un kafijas produktiem, līdz nestandarta kafijas iekārtām, King Coffee Service piedāvā visdažādākos kafijas risinājumus jūsu biznesa izaugsmei.

Mūsu risinājumi

Mūsu priekšrocības

Pieredze kopš 2007. gada

saņemsiet profesionālākos nozares ieteikumus un kafijas iekārtu risinājumus jūsu biznesa izaugsmei

Aktīvs servisa atbalsts 7 dienas nedēļā

lai kafijas iekārtas vienmēr darbotos lieliski vai radušos tehnisko ķibeli atrisinātu maksimāli ātri un ērtāk jums

Pilns servisa nodrošinājums

sākot no kafijas pupiņām, krūzēm, sīrupiem, beidzot ar kafijas iekārtām un kvalitātes vizītēm, ļaujot jums darboties daudz efektīvāk un koncentrējoties uz svarīgāko

Plašs kvalitatīvu iekārtu klāsts

King Coffee Service profesionāļi piemeklēs jūsu biznesam atbilstošāko un kvalitatīvāko kafijas automātu, sniedzot jums uzticamus pelnošus un drošus risinājumus

Kafijas aparātu noma – labākā izvēle jūsu biznesam !!!!

  • Kafijas aparātu noma ir ērtākais un izdevīgākais risinājums ne tikai uzņēmumu ikdienas darbam, bet arī pasākumu rīkošanai un uzņēmējdarbības - kafejnīcu un viesmīlības servisu - uzsākšanai vai attīstīšanai.
  • Nomājot kafijas aparātus tieši no King Coffee Service, jums ir iespēja saņemt augstākās kvalitātes kafijas automātus un to apkalpošanas servisu.
  • Mēs piedāvājam nomas automātu apkalpošanas servisu 7 dienas nedēļā, kas nodrošina iespējami ātrāko atbalstu kafijas automātu apkopei un remontam.
  • King Coffee Service kafijas automātu noma nodrošina arī kafijas kvalitātes kontroli, lai kafijas iekārtu darbība un pagatavotā kafija nodrošinātu vislabāko pieredzi jums un jūsu uzņēmuma darbiniekiem, kā arī jūsu klientiem.
  • Papildus tam piedāvājam arī dažāda veida produktus, kas nodrošina kafijas dzērienu pagatavošanu: svaigi grauzdētas kafijas pupiņas, kafijas automāta tīrīšanas līdzekļus, sīrupus, tējas, kafijas krūzes, brūvrīkus un citus kafijas pagatavošanas piederumus.
kafijas-aparatu-noma.jpg

Individuāli kafijas automātu nomas komplektācijas un cenu risinājumi

individuali-risinajumi.jpg

King Coffee Service kafijas automātu noma, piedāvātais serviss un cenas ir piemērotākā izvēle, ja jums ir nepieciešams aprīkot biroju, kafejnīcu, veikalu, viesnīcu vai tirdzniecības ķēdi ar augstākās kvalitātes un veiktspējas komerciālajām kafijas pagatavošanas iekārtām. Klienti ir mūsu galvenā vērība, tāpēc mēs izvēlamies individuālu pieeju katram no mūsu sadarbības partneriem. Mūsu piedāvātie individuālie kafijas automātu un kafijas dzirnavu komplektācijas risinājumi atvieglos jūsu uzņēmuma ikdienas darbu.

King Coffee Service kafijas aparātu noma piedāvā plašu kafijas iekārtu piedāvājumu – tradicionālie espresso automāti, superautomāti, kafijas dzirnavas, filtra kafijas iekārtas - no pasaulē vadošajiem ražotājiem: LaMarzocco, Mahlkonig, Victoria Arduino, Bunn, Eversys, Jura, Rex-Royal, Aequator, Schaerer un citiem zīmoliem. Mūsu kafijas ekspertu bezmaksas konsultācija palīdzēs arī jums izvēlēties jūsu uzņēmumam vispiemērotākos nomas kafijas automātus un aprīkojumu. Vēlaties uzzināt vairāk par kafijas iekārtu nomu un cenām? Sazinieties ar mums jau šodien!

King Coffee Service uzticas

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādus kafijas iekārtu zīmolus nomai piedāvā King Coffee Service?
King Coffee Service piedāvā pasaules vadošo ražotāju kafijas automātu zīmolus: La Marzocco, Eversys, Rex-Royal, Modbar, Jura, Bunn, Aequator, Schaerer,
Kādi kafijas automāti tiek piedāvāti nomai?
Nomai tiek piedāvāti gan tradicionālie espresso kafijas automāti, gan automātiskās iekārtas visdažādāko kafijas dzērienu pagatavošanai.
Kā iznomāt kafijas automātu no King Coffee Service?
Jūs varat iznomāt kafijas automātu un citas kafijas iekārtas, sazinoties ar mums un piesakoties konsultācijai. Bezmaksas konsultācijas laikā King Coffee Service speciālisti izzinās jūsu vajadzības un piemeklēs atbilstošākos kafijas iekārtu risinājums tieši jums, kā arī atbildēs uz visiem jums interesējošajiem jautājumiem.
Kāds ir minimālais kafijas automāta nomas termiņš?
King Coffee Service katram klientam piedāvā individuālus kafijas iekārtu komplektācijas un nomas līguma nosacījumus.
Vai piedāvājat kafijas iekārtu nomu pasākumiem?
Jā, King Coffee Service piedāvā komerciālo kafijas aparātu nomu pasākumiem, nodrošinot augstākās kvalitātes kafijas un kafijas dzērienu pagatavošanu konferencēs, semināros un banketos.
Kam ir piemērota kafijas aparātu noma?
Komerciālo kafijas automātu noma ir piemērota gan uzņēmumiem, kas nodrošina kafijas mazumtirdzniecību, gan uzņēmumiem, kuri vēlas nodrošināt augstākās kvalitātes kafiju saviem darbiniekiem un klientiem. Kafijas iekārtu nomu visbiežāk izvēlas uzņēmumi birojiem, kopstrādes telpām, restorānos, kafejnīcās, viesnīcās, veikalos un degvielas uzpildes stacijas.
Kāda ir kafijas automātu nomas cena?
Nomas cenu nosaka kafijas iekārtu un to komplektācijas izvēle. Ja vēlaties uzzināt konkrētu kafijas iekārtu nomas izmaksas, lūdzu, sazinieties ar mums!
Noskaidro, kas ir nepieciešams
tieši Tavam biznesam!

Aizpildi formu un saņem bezmaksas konsultāciju.
Nepatīk aizpildīt formas – piezvani +371 26683311